Dažniausiai užduodami klausimai

 • 1. Kas gamina papuošalus ir kitus keramikos gaminius? 

  Visus gaminius, kurie yra mūsų el. parduotuvėje kuriame ir gaminame patys (Lina ir Giedrius). Daugiau informacijos skiltyje APIE MUS

  2. Kaip daromi keramikos gaminiai, kokios technologijos?

  Mes savo darbams gaminti naudojame baltąjį molį. Naudojame tradicines keramikos gamybos technologijas. Viskas nuo pražios iki galo gaminama tik mūsų rankomis (neturime jokių pagalbininkų ir nesame fabrikėlis). Pirmiausia nulipdomas gaminys ar detalė iš molio, tada gaminys džiovinamas. Išdžiūvęs gaminys ar detalė degamas specialioje keramikos krosnyje daugiau nei 1000 laipsnių temperatūroje. Po pirmo degimo gaminys, vadinamas biskvitu. Biskvitas glazūruojamas įvairiausių spalvų glazūromis. Tada degamas antrą kartą. Jei norime gaminiui suteikti prabangos (dengiame ausko ar platinos liustra) tai degame trečią kartą. Kai jau turime paruoštas detales kuriame papuošalus. 

  3. Ar galima indus plauti indaplovėje? 

  Dauguma mūsų pagamintų indų tinka plauti indaplovėje. Prie kiekvieno gaminio tai yra nurodyta aprašyme.
  Jeigu norite, kad su aukso ar platinos liustra indai jus ilgiau džiugintų, rekomenduojame netrinti auksuotų vietų, nes auksuojant sukuriamas metalo sluoksnis, kuris pamažu dėvisi; indus su auksuotomis detalėmis rekomenduojame plauti rankomis, švelnia kempinėle ir plovikliu be abrazyvinių dalelių. Akvarelės, pieštuko piešiniui ar glazūrai tai įtakos neturi.
   

  4. Ar darote tokį patį papuošalą?

  Tokio pat papuošalo padaryti neįmanoma, nes tuo ir žavi keramikas, kad ji nepakartojama. Tačiau galime padaryti kažką panašaus. 

  5. Ar darote tokį patį keramikos gaminį?

  Kai kuriuos indus darome komplektais, stengiamės išlaikyti panašų dydį, talpą, spalvą, tačiau tai rankų darbas, kuris yra unikalus ir žavus. 

  6. Ar galite supakuoti kaip dovaną? 

  Visi siunčiami papuošalai pakuojami į dėžutes tinkamas dovanai. Indus stengiamės supakuoti saugiai, kaip dovaną pakuojame kai patys galime tiesiogiai pristatyti. 

  7. Ar tai dūžta? Ar suteikiama garantija? 

  Tai keramika, tad saugokime kaip ir kitus aksesuarus, akinius, laikrodžius ir pan. Pagal įstatymus garantija dūžtantiems daiktams nesuteikiama. Tačiau mes savo papuošalus tvarkome ir sudužusia detalę galime pakeisti panašia už simbolinę kainą. Jei nutrūksta apyrankė ar vėrinys taip pat galime perverti. Nepaliekame savo klientų likimo valiai :)

  8. Kaip ir kur laikyti papuošalus? 

  Papuošalus rekomenduojama laikyti originalioje pakuotėje arba savo pakuotėje uždaroje vietoje. Nelaikyti papuošalų drėgnoje patalpoje (vonioje ar vonios patalpoje esančiuose balduose). Jei gaminius laikysite kitoje pakuotėje, tuomet pasirinkite gaminio dydį atitinkančią pakuotę, kad nebūtų gaminys suspaustas ir laikui bėgant nesideformuotų. Nedėkite keleto gaminių į vieną pakuotę, kad tarpusavyje nebūtų trinties bei apsaugotumėte nuo susidaužymo bei įbrėžimų. 

  9. Papuošalų nešiojimas 

    Papuošalai iš keramikos, tad juos reikėtų pasaugoti. Papuošalus reikėtų nusiimti prieš plaunant rankas, maudantis, deginantis, miego metu ar užsiimant veikla, susijusia su tvarkymusi, plaunant indus, kvėpinantis. Nepurkškite kvepalų ant papuošalų ar šalia jų, tokiu būdu gali pakisti detalių spalva, oksiduotis papuošalams naudojami troseliai, kurie laikui bėgant gali nutrūkti. Nesilaikant šių priežiūros taisyklių, papuošalai gali pakeisti spalvą, išblukti, surūdyti, pakeisti formą. Netinkamai dėvint papuošalus – garantija nesuteikiama. 

  10. Papuošalų valymas 

  Papuošalams, kuriuose naudoti sidabro tvirtinimai bei užsegimai, prižiūrėti galite specialių juvelyrinių servetėlių pagalba, kurias galite įsigyti sidabro gaminiais prekiaujančiose parduotuvėse. Rečiau nešiojamas sidabras, sidabro detalės linkusios tamsėti bei keisti spalvą. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija